Dla ucznia

05 października 2023r.  na Hali Sportowej w Świniarsku  odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Halowej Piłce Nożnej  Szkół Podstawowych klas 7– 8 dziewcząt oraz chłopców. W turnieju udział wzięło osiem szkół z terenu Gminy Chełmiec: Marcinkowice, Paszyn , Chełmiec,  Wielogłowy,   Librantowa, ,Świniarsko, Piątkowa , Chomranice. Mistrzem Gminy Chełmiec  wśród chłopców została drużyna z SP z Wielogłów a w rywalizacji dziewcząt  drużyna z SP w Chomranicach. W finale dziewcząt Chomranice pokonały Paszyn 1:0 a finale chłopców Wielogłowy wygrały z Piątkową 1:0 Trzecie miejsce wśród dziewcząt zajęła SP z Librantowej a czwarte SP z Wielogłów. W meczu o III miejsce chłopców  SP w Paszynie  pokonała SP w Chomranicach 1:0
Szkoła Podstawowa z Wielogłów będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się  10.10. 2023 r . na Hali Sportowej w Brzeznej.  Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy a pozostałe pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo najlepsze zespoły otrzymały nagrody w postaci karnetów na basen.  Puchary, nagrody i dyplomy wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski.
SP Wielogłowy wystąpiła na turnieju w składzie : dziewczęta: Oleksy Wiktoria , Puzio Karolina , Ferenc Natalia, Galica Sabina, Baran Julia, Lorek Amelia ,Świder Monika , Wójs Julia chłopcy :Bodziony Olaf ,Cygan Filip , Damasiewicz Kamil, Nowak Mateusz ,Słaby Jakub , Sowa Stanisław , Baran Grzegorz , Szepeta Igor , Ruchała Szymon