Dla ucznia

13 grudnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Chomranicach odbył się Turniej Szachowy "Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Chełmiec" pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego.

Rozgrywki prowadzone były na dystansie 7 rund, z tempem 10 minut na zawodnika. W turnieju wzięło udział 66 zawodników, a wśród nich uczniowie naszej szkoły. Wszyscy bardzo ambitnie walczyli o jak najlepszą lokatę. Bardzo dobry występ zaliczyły dziewczynki z klasy piątej – Milena Zając była czwarta, a tuż za nią, na piątym miejscu, uplasowała się Aleksandra Czop.

Wśród chłopców najlepszym okazał się Wiktor Głowa, który zajął piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej. Pozostali uczniowie zajęli również wysokie lokaty. Nasza szkołę reprezentowali: Milena Zając, Aleksandra Czop, Wiktor Głowa, Grzegorz Baran, Miłosz Baran, Patryk Cisowski, Michał Połomski, Igor Szepeta, Adam Sęk.