Szkoła Podstawowa w Wielogłowach wzięła w ostatnim okresie udział w zawodach sportowych z 4 – boju lekkoatletycznego klas IV – VI oraz piłki nożnej osiągając w nich bardzo dobre wyniki.

Mistrzostwa Gminny Chełmiec w 4 – boju LA Szkół Podstawowych klas IV -VI

24 kwietnia 2024r.  na Stadionie Lekkoatletycznym w Nowym Sączu   odbyły się Mistrzostwa Gminny Chełmiec w 4 – boju LA Szkół Podstawowych klas IV –VI. Dziewczęta zajęły – 2 miejsce,Chłopcy -1miejsce (awans na Mistrzostwa Powiatu )

Mistrzostwa Gminny Chełmiec w Pilce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII -VIII

26 kwietnia 2024r.  na Orliku w Świniarsku  odbyły się Mistrzostwa Gminny Chełmiec w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII –VIII. Dziewczęta zajęły - 3 miejsce , Chłopcy - 3 miejsce

Mistrzostwa Powiatu w 4 – boju LA Szkół Podstawowych klas IV -VI

09 maja 2024r.  na Stadionie Lekkoatletycznym w Nawojowej   odbyły się Mistrzostwa Powiatu w 4 – boju LA Szkół Podstawowych klas IV –VI. Dziewczęta zajęły - 9 miejsce , Chłopcy - 4miejsce

Mistrzostwa Gminny Chełmiec w Pilce Nożnej Szkół Podstawowych klas IV -VI

10 maja 2024r.  na Orliku przy Szkole Podstawowej w Wielogłowach odbyły się Mistrzostwa Gminny Chełmiec w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas IV –VI. W rywalizacji sportowej wzięło udział 160 dzieci ze szkół z terenu Gminy Chełmiec w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Po zaciętej rywalizacji w duchu gry Fair –play 1 miejsce zajęła SP Świniarsko , w kategorii chłopców - 1 miejsce zajęła SP Chełmiec Dziewczęta z naszej szkoły zajęły - 5 miejsce , Chłopcy - 2 miejsce

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy . Dodatkowo najlepsze zespoły otrzymały Puchary . Dyplomy i nagrody wręczali Dyrektor SP w Wielogłowach Monika Oleksy oraz koordynator sportu Dariusz Ruchała.

SP Wielogłowy reprezentowali na poszczególnych zawodach uczniowie : Zając Milena , Samborska Julia ,Kościsz Zuzanna, Olszanecka Milena , Bielak Zuzanna , Przybyłowicz Weronika , Połomska Julia , Łęczycka Aleksandra , Janik Lena , Klimkiewicz Emilia , Cisowska Julia , Gołąb Amelia ,Daniel Jakub , Nowak Kacper ,Kosakowski Jakub , Olszanecki Michał , Kaczmarczyk Dominik , Mrzygłód Michał ,Pala Bartosz , Tokarz Szymon , Kozbur Hubert ,Mucha Mikołaj , Zieliński Maciej , Ryczek Natan , Jasińska Karolina , Fałowska Elena , Pawlik Emila , Baran Grzegorz, Baran Jakub ,Baran Miłosz , Galica Sabina , Ruchała Szymon , Sowa Stanisław , Szepeta Igor , Maziarz Maria , Puzio Karolina , Słaby Jakub , Baran Julia , Bodziony Olaf ,Cygan Filip , Damasiewicz Kamil ,Lorek Amelia , Nowak Mateusz , Oleksy Wiktoria , Wójs Julia.