Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

„Odblaskowe Wielogłowy”

W roku szkolnym 2019/2020 Szkoła Podstawowa w Wielogłowach już po raz kolejny przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanego przez:
Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie,
Małopolskie Kuratorium Oświaty,
Małopolski Urząd Wojewódzki oraz
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Jest to już X edycja tego konkursu, który ma na celu zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Akcja w naszej szkole przeprowadzana będzie w okresie wrzesień-październik. Zaplanowane atrakcje na ten okres to między innymi: konkurs plastyczny., konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla, przeprowadzony zostanie również zajęcia z wychowawcą dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach oraz pogadanki zwracające szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas podróżowania i oczekiwania na busa szkolnego. Zostaną przeprowadzone także pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły, oraz zostaną przygotowane przez uczniów naszej szkoły plakaty dotyczące bezpieczeństwa na drodze, spotkania z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. Zapraszamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej do aktywnego udziału.

Koordynatorzy:
Paulina Nawalaniec
Sylwia Szambelan
Agnieszka Opoka
Maria Pajor

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1228987
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
744
10946
39986
1228987

Twoje IP: 54.237.183.249
2020-09-27 13:09