Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

„Odblaskowe Wielogłowy”

W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa w Wielogłowach już po raz czwarty przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanego przez:
Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Jest to już IX edycja tego konkursu, który ma na celu zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Akcja w naszej szkole przeprowadzana będzie w okresie wrzesień-październik. Zaplanowane atrakcje na ten okres to między innymi: konkurs plastyczny., konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla, przeprowadzony zostanie również zajęcia z wychowawcą dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach oraz pogadanki zwracające szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas podróżowania i oczekiwania na busa szkolnego. Zostaną przeprowadzone także pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły, oraz zostaną przygotowane przez uczniów naszej szkoły plakaty dotyczące bezpieczeństwa na drodze, spotkania z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. Zapraszamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej do aktywnego udziału.

Koordynatorzy:
Jadwiga Kawalec
Maria Pajor
Karolina Sobonkiewicz

Godło

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Certyfikat

logo cert

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Licznik odwiedzin

0886115
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1245
2179
25277
886115

Twoje IP: 3.233.215.231
2020-02-17 17:59