Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Akcja charytatywna

W naszej szkole na przełomie kwietnia i maja odbyła się akcja charytatywna organizowane przez Samorząd Uczniowski SP. Akcja składała się z dwóch zbiórek.
Pierwsza z nich miała na celu wsparcie dzieci w trudnej sytuacji poprzez przekazania artykułów szkolnych oraz zebranych zabawek do Placówki Socjalizacyjnej w Nowym Sączu. Uczniom naszej szkoły udało się zebrać bardzo dużo różnorodnych zabawek począwszy od misiów maskotek, koników little pony, puzzli, gier planszowych a skończywszy na książeczkach. Nasi uczniowie okazali również serce dzieląc się artykułami szkolnymi między innymi zeszytami, blokami, papierem kolorowym, długopisami, ołówkami, gumnami, klejem, a także mnóstwem zestawów kredek.
Druga akcja dotyczyła zbiórki żywności dla Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Mam Głos". Uczniom naszej szkoły udało się zebrać około 60kg karmy, za co serdecznie dziękujemy.
Głębokie wyrazy wdzięczności kierujemy również do pani Moniki Koral-Urbańczyk, która udzieliła nam wielkiego wsparcia w przygotowaniu ulotek i plakatów promujących obydwie akcje oraz pomocy w przekazaniu w naszym imieniu zebranych produktów.

001.jpg 002.jpg

Wszystkim wam serdecznie dziękujemy
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1228995
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
752
10954
39994
1228995

Twoje IP: 54.237.183.249
2020-09-27 13:17