Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Sukcesy w czasie pandemii

24 listopada 2020r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Sączu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „ Mój bohater książkowy”. Pierwsze miejsce otrzymała w swojej grupie wiekowej uczennica naszej szkoły Natalia Burek z klasy 1b, która rozwija swoje talenty na kółku plastycznym. Cieszymy się bardzo i Gratulujemy! 

https://sbp.nowysacz.pl/wyniki-konkursu-plastycznego-moj-ulubiony-bohater-ksiazkowy.html

01.jpg 02.jpg

Szlachetna paczka

 

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,

kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Mimo niełatwej sytuacji, z jaką się borykamy, oraz pomimo obostrzeń i utrudnień, nie zapomnieliśmy o pomaganiu sobie nawzajem. Przy ogromnym zaangażowaniu i wspólnej organizacji uczniowie klasy 7c wraz z rodzicami spełnili marzenia Kubusia, Neli, Nikodema, Kasi, Jakuba, Szymona, Gabrysi, Łucji, Bogusia, Marysi i Pauliny z Rodzinnego Domu Dziecka w Nowym Sączu. Każde z pociech otrzymało swoją wymarzoną zabawkę udekorowaną słodyczami. Szczęścia i wdzięczności dzieci nie było końca, a radość z pomocy zostanie z nami na długi czas. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Nieobecne dzieci również dziękują.

--

Sylwia Szambelan

image001.jpg image002.jpg

Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

 • komputer dla rodziny
 • Rodzina prowadząca gospodarstwo rolne, w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 18-ego roku życia może ubiegać się od dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego do kwoty 1 500 zł.
  Wnioski o dofinansowanie zakupu komputera można składać do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia 2020 r.
  Aby móc ubiegać się o pomoc:
  - łączny dochód uzyskany przez rodziców w 2019 r., podzielony na rodziców i dzieci w wieku do 18 lat nie może przekraczać w przeliczeniu na osobę 1 200 zł miesięcznie;
  - rodzina nie otrzymała w ostatnich trzech latach komputera zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów lub dofinansowania ich zakupu.
  Do wniosku w celu potwierdzenia dochodu należy dołączyć: kopie decyzji ustalających wymiar podatku rolnego na 2019 r. oraz kopie zeznań podatkowych za 2019 r., w przypadku uzyskania dochodu z innych źródeł.
  Dofinansowany zostanie zakup komputera dokonany od 10 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r.
  Kwota maksymalnego dofinansowania (zaliczki) zostanie określona na podstawie wniosków, które zostaną złożone do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  Ostateczne rozliczenie zostanie dokonane na podstawie faktur dostarczonych do ARiMR do 15 kwietnia 2021 r. W przypadku, gdy wnioskodawca dostarczy fakturę w mniejszej kwocie to zwróci różnicę ARiMR, jeśli wcale nie dostarczy faktury to zwróci całą kwotę.
  Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania pomocy będą zamieszczone na stronie internetowej ARiMR pod adresem: www.arimr.gov.pl.

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1409166
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
50
3058
34576
1409166

Twoje IP: 3.232.96.22
2021-01-27 01:23